Meie teostatud projektid

Kriisipakett.


Päikesejaam koos akupangaga Võrumaal.
Paigaldatud Growatt 10kw hübriid inverter + Growatt 5kw hübriid inverter + Growatt akupank 10kwh, lisaks paigaldasime kliendile offgrid ümberlüliti mis tagab elektriühenduse kui peaks tekkima olukord kus võrgupinge kaob.

Paigaldatud Growatt 10kw hübriid inverter koos 10kwh akupangaga. Lisaks sai paigaldatud offgrid ümberlüliti mis tagab elektriühenduse kui peaks tekkima võrguühenduse katkevus.

Paigaldatud Kallastel Growatt 100kw + 50Kw päikesejaama inverterid koguvõimsusega 150kw.

Paigaldatud Huawei 10kw hübriid inverter + Huawei 5kw hübriid inverter. Lisatud sai ka 10kwh Huawei akupank. Lisaks paigaldame kliendile Huawei Backup Box-i mis tagab elekteiühenduse, kui peaks tekkima võrguühenduse katkevus.

Kriisipakett.


Growatt 5kw inverter + Growatt 10kw hübriid inverter + Growatt 10kwh akupank + Off-grid ümberlüliti.
Antud süsteem tagab elektriühenduse juhul kui peaks tekkima katkevus võrguühenduses.
Samuti annab antud energialahendus võimaluse optimeerida oma elektri hinda juhul kui kasutad elektri ostuks börsi paketti.
Selle süsteemiga saad laadida öösel odava elektri hinnaga aku täis ja päeval kui on elekter kallis, saad tarbida akus olevat energiat.

Paigaldatud Püha-Johannese kooli lamekatusele Growatt 80kw inverter.

Paigaldatud Sungrow 10kw hübriid onverter koos 5kwh BYD alupangaga. Lisaks sai kliendile paigaldatud offgrid ümberlüliti mis tagab elektriühenduse kui peaks tekkima võrguühenduse katkevus.